Whatsup

Temizlik Hizmetleri

Ofis  Temizliği

Bünyemizde barındırdığımız bay-bayan personel kadromuz ile iş yeri temizliği ve  ofis temizliği gibi işlerinizi kısa zamanda garantili bir temizlik sonrasında, çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam etmenize en iyi olanakları sağlıyoruz.

 

Ev Temizliği

Ev temizliği ve apartman temizliği için, bay bayan karma personellerden oluşan uzman kadro dahilinde eşyalarınıza herhangi bir zarar gelemeden, en ince ayrıntıya kadar genel temizlik hizmeti sunmaktayız. Buna  promosyon olarak genel haşere, koruma ilaçlaması firmamız tarafından ücretsiz olarak siz değerli müşterilerimize hediyemizdir.

Fabrika Temizliği

Fabrikalarda; depo, imalat, antrepo gibi alanlarda teknolojik ekipman ve alışılmışın dışındaki farklı metotlar ile genç, dinamik kadromuzla, siz değerli müşterilerimize ekonomik, detaylı fabrika temizliği hizmeti sunmaktayız. Bütün hizmetlerimiz garantilidir. Mekanınıza ücretsiz keşif göndererek detaylı bilgi ve çalışma planı oluşturarak anında girişimlere başlamaktayız.

İnşaat Temizliği

Yapımı bitmiş ya da devam eden inşaat alanlarında, kaba ve ayrıntılı inşaat temizliği yanı sıra biriken moloz ve diğer atıkların taşımacılığını ivedili çalışmalarımız ile ekonomik şartlar dahilinde inşaat temizliği hizmeti sunmaktayız