Whatsup

İlaçlama Yöntemleri

Kokulu İlaçlama

Kokulu İlaçlama Yöntemi

Haşerelerin yoğun olduğu açık ve ya kapalı alanlarda yapılan bir uygulamadır.Kokulu ilaçlama ile kesin sonuç elde edilir.Kokulu ilaçlama esnasında, çevrede evcil hayvan ve açıkta hiçbir gıda bırakmadan bütün insanları uzaklaştırmak gerekir.Daha sonra kapalı alanlar havalandırılarak kısa bir süre sonra kullanıma açılabilir.

Kokusuz İlaçlama

Yem-İle-Fare-İlaçlama

Haşerelerin bulunduğu alanlara yapılan insan sağlığı üzerinde etki yaratmadan, uygulama öncesi hazırlık ve sonrası bir temizlik gerektirmeyen bir çeşit ilaçlama yöntemidir.Kokusuz ilaçlama, zararlı sınıfına göre jel , yem ve sıvı püskürtme insektisit olarak kendi arasında üçe ayrılır.Uygulama esnasında mekanınızı terk etmeden günlük işlerinize devam edebilirsiniz.

Ev İlaçlama

Yaşadığımız alanları istila eden zararlı canlılardan arındırmak, keşif sonrası gereken insektsit ve ilaçları doğru kullanarak, kesin ve kalıcı çözüm elde edebilmek için sağlık bakanlığı onaylı profesyonel bir firmadan ev ilaçlama yardımı almak en güvenilir uygulama yöntemidir.

Jel ilaçlama

Kokusuz İlaçlama (Jel İlaçlama)

Ev ve iş yeri içerisinde bulunan; karafatma, oryantal hamam böceği, kakalak gibi hamam böceği sınıfından olan haşerelere yönelik kesin ve kalıcı çözümü jel ilaçlama sağlar. Ön hazırlık ve sonrasında da temizlik gerektirmez. İnsan sağlığına zararsız ve kokusuz olmasıyla tercih edilen en etkili uygulama yöntemi jel ilaçlamadır.

Kurumsal ilaçlama

Firmamız, Sağlık Bakanlığı ile Tarım ve  Köy İşleri Bakanlığı  onay ve iznine sahip ilaçlar, Biyosidal ürün uygulama servis raporu, Yeterlilik ve uygulama sertifika sahibi saha personeli, müşteri destek hattında ürün ve zararlılar hakkında profesyonel bilgilendirme personellerini bünyesinde barındırarak tüm müşterilerimize 7/24 hizmet vermekte olan kurumsal bir firmadır.

Pest Kontrol Planı

İnsan sağlığı üzerinde etki yaratan ve yaşam alanlarına giren haşereler için , müşterilerin talep ettikleri yardıma karşılık vererek,keşif sonrası uygulanacak insektisit ile zararlı canlıları kontrol altına alma yöntemlerini  gerçekleştirdikten sonra, tekrarlanmaması için alınacak önlemler ve gerekli bilgiyi kişilere aktarma durumudur.